Run Sausage Run!

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Top Free Games COC
Seçtiğiniz lezzetli sosis olarak hemen oynayın. Bu macera oyunu oyununda dilimlenmiş, doğranmış, yanmış ya da parçalanmış halde kaçmak gibi sonsuz bir yoldan geçebilirsiniz!

Bu oyun size yeni maceralar sunarak, farklı bir oyun oynamanızı sağlayacak. Hem eğlenecek hem aksiyonu yaşayacak hem de stratejik davranmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.

Çok seveceğiniz bu oyun ücretsiz olarak sunuluyor sizlere. Yeni maceralara kapı açan bu eşsiz oyunda yeni şeyler keşfedeceksiniz.

Run Sausage Run oyununa hoş geldiniz ! Gerçek oyun tadındaki bu oyun sizlerde bağımlılık yapabilir, bizden söylemesi.

Farklı grafikler çok hoşunuza gidecek. Şimdi eğlence zamanı. Durmak yok hemen indirin ve bu muhteşem oyunu oynamaya başlayın.

Koş, sosis, koş!

 

Bu  sosisli sandviç oyununda çok eğleneceksiniz.  

Kaçmayı bırak ve hemen koşmaya başla! Bu macera koşusu çok zevkli. Ne kadar iyi yaptığınıza bağlı bir oyun. Hot dog rüyası ya da kabusa dönebilir. 

Seçtiğiniz lezzetli sosis olarak hemen oynayın. 

Bu macera oyunu oyununda dilimlenmiş, doğranmış, yanmış ya da parçalanmış halde kaçmak gibi sonsuz bir yoldan geçebilirsiniz!

Oyun tamamen ücretsizdir ve tüm seviyenize meydan okuyun. Farklı seviyeler içeren bir oyundur. Her odadan portallara girin ve tüm seviyelerde geçiş yapabilirsin. Kişisel olarak tasarlanmış sosis kahramanınızla bu eşsiz oyuna hemen başlayın.

 

Run Sausage Run! indir